Hakkımızda

Boğaziçi Yağızlar ile öğrenciler, akademik ve bireysel becerilerini geliştirirken, kişiye özgü danışmanlar ile kariyer planlaması yaparak geleceğe hazırlanır. Sınavlarına hazırlıkta konu anlatımları ve soru çözümlerinin yanı sıra öğrencilere yeni bir bakış açısı kazandıran Boğaziçi Yağızlar, planlama, öğrenme, uygulama,ölçme ve değerlendirme süreçlerini takip ederek, eğitimin çıtasını yükseltmektedir.

buy reyataz online -Eğitim Değerlerimiz-

Lumberton Kişiye Özgü Danışmanlar

Boğaziçi Yağızlar olarak sunulan rehberlik hizmeti ile kişiye özgü danışmanlar, öğrencilerin doğru kariyer planlaması yapabilmeleri için yönlendirme hizmeti verir.
Zengin İçerikli Yayınlar
Boğaziçi Yağızlar, tüm sene boyunca kullanılacak özgün ve zengin içeriklere sahip konu anlatımlı yayınlar, soru bankaları, konu kavrama testleri, deneme sınavları ile öğrencilerini sınavlarda başarıya hazırlar.

Ōme Performans Takibi

Sınavlara yönelik denemeler ve kişiye özgü danışmanlar sayesinde öğrencilerin bilgileri test edilir. Performans takibi doğrultusunda akademik yönlendirmeler yapılır.

sectionally Başarı Odaklı Ders Programı

Boğaziçi Yağızlar’da öğrenciler, deneyimli öğretmenler ve başarı hedefine yönelik çalışma programı ile en iyi şekilde öğrenciler hazırlanır.

Alanında Uzman Eğitmenler

Boğaziçi Yağızlar sınıflarında verilen dersler, deneyimli ve alanında uzman eğitmenler eşliğinde, her öğrenciye bire bir ilgi gösterilerek verilmektedir. Öğrencinin performansı doğrultusunda özel yönlendirmeler ile başarıya ulaşması sağlanır.